همکار پرحرف را با 6 ترفند ساده ساکت کنید

ساخت وبلاگ

همکار پرحرف برای کسانی که به دنبال پیشرفت و یادگیری هستند، دردسر زیادی می‌سازد. دردسرساز شده و دیگران را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. به طور کلی پرحرفی صفت مثبت نیست و باعث اذیت شدن دیگران می‌شود. همچنین خود فرد نیز به دلیل این ویژگی احتمالا بسیاری از موقعیت‌های خود را از دست خواهد داد. تعامل با همکاران و صحبت با آنان اجتناب ناپذیر و گاها ضروری است.

انسان‌ها به روابط و معاشرت با دیگران نیاز دارند و حتی بدون آن‌ها از نظر روانی پیامدهای منفی را تجربه می‌کنند. اما نباید در اینکار زیاده روی کرد. برخی از افراد به دلیل احساس صمیمیت، شرایط را در نظر نگرفته و در مورد مسائل مختلفی در محل کار صحبت می‌کنند. اینکار در طولانی مدت باعث حواسپرتی و کاهش راندمان کاری می‌گردد. 

دریافت مشاوره در زمینه همکار پر حرف می‌توانید در هر ساعت از روز برای مشاوره تلفنی از طریق شماره 02191002360 و یا از طریق تلفن ثابت با شماره 9099070354 جهت ارتباط با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو تماس حاصل نمایید.

منبع: همکار پرحرف را با 6 ترفند ساده ساکت کنید

همکار پرحرف

شاید شما هم در محل کار خود همکار پرحرف داشته باشید. افراد برای کار کردن نیاز به تمرکز و گاها سکوت داشته که چنین فردی باعث سلب آن‌ها می‌شود. بیش از حد صحبت کردن برای هیچکس خوشایند نیست. این دسته افراد نه تنها خود از تمرکز کافی برخوردار نیستند؛ بلکه باعث اختلال در عملکرد دیگران نیز می‌شوند.

گاهی به این رفتار خود آگاه نبوده و اینکار را بی اختیار انجام می‌دهند. در این صورت بهتر است با تذکری مودبانه و یا رفتاری آنها را متوجه پرحرفی شان کنیم. اما اگر فرد از این موضوع مطلع است و همچنان به صحبت کردن ادامه می‌دهد؛ بهتر است به روش دیگری با او برخورد کنیم. 

انواع همکار پرحرف

همانطور که پیش تر هم به آن اشاره شد؛ همکار پرحرف به دلایل مختلفی این رفتار را از خود نشان می‌دهد. همچنین برای واکنش مناسب به این افراد، بهتر است در ابتدا از علت این موضوع مطلع شویم. در این قسمت به توضیح برخی از دلایل پرحرفی همکار، اشاره کرده ایم.

newmind...
ما را در سایت newmind دنبال می کنید

برچسب : همکار پرحرف را با 6 ترفند ساده ساکت کنید, نویسنده : ذهن نو newmiindd بازدید : 30 تاريخ : شنبه 8 مهر 1402 ساعت: 19:48