از سکس شوهرم راضی نیستم (شوهرم تو رابطه ارضام نمیکنه)

ساخت وبلاگ

راضی نبودن از سکس همسر از چالش های اساسی بعد از ازدواج محسوب می‌شود. با شروع زندگی مشترک زندگی جنسی زن و مرد شکل دیگری به خود گرفته و زوجین باید به هم تعهد داشته و نیازهای یکدیگر را رفع کنند. پس بهتر است علایق خود را با همسر در میان گذاشته و در صورت رضایت به انجام آن مبادرت ورزند.

اما اگر مرد/زن به هر دلیل نتواند نیازهای همسر را برطرف کند؛ مشکلات زیادی ایجاد می‌شود. امروزه آمار جدایی به دلیل مشکلات جنسی رو به افزایش است. و همین موضوع خبر از اهمیت درمان ها و مداخلات حوزه جنسی می‌دهد. حتی در صورت وجود اشکالاتی، افراد باید در قدم اول سعی در برطرف کردن آن با کمک یکدیگر داشته باشند.

برای دریافت مشاوره در زمینه عدم ارگاسم همسر می‌توانید در هر ساعت از روز برای مشاوره تلفنی از طریق شماره 02191002360 و یا از طریق تلفن ثابت با شماره 9099070354 جهت ارتباط با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو تماس حاصل نمایید.

 

منبع: از سکس شوهرم راضی نیستم (شوهرم تو رابطه ارضام نمیکنه)

شوهرم تو رابطه ارضام نمیکنه

فراموش نکنید که رابطه جنسی یک ارتباط دو طرفه است و بخشی از راضی نبودن از سکس همسر به دلیل مسائلی است که مربوط به خودتان می‌شود. زنان معمولا از صحبت کردن در این مورد با همسر خود خجالت می‌کشند و یا از ان امتناع می‌کنند. آنها احتمالا برای برطرف کردن نیاز جنسی خود بدون اطلاع همسر دست به روش هایی مثل خودارضایی یا ارگاسم نمایشی می‌زنند.

مردان معمولا در این مورد بسیار حساس بوده و ناتوانی جنسی حتی بر روابط میان فردی آنها نیز موثر است. به همین دلیل بهتر است زوجین در این مورد با یکدیگر صحبت کرده و صادق باشند.

دلایل راضی نبودن از سکس همسر

راضی نبودن از سکس همسر دلایل مختلفی دارد که میان زوجین متفاوت است. اما به دلیل اینکه معمولا زنان این موارد را از همسر خود پنهان می‌کنند؛ مشکلات بزرگتر شده و جنبه های دیگر از زندگی مشترک را نیز درگیر می‌کنند. برخی از دلایل این مشکل، شامل موارد زیر می‌شود.

newmind...
ما را در سایت newmind دنبال می کنید

برچسب : از سکس شوهرم راضی نیستم (شوهرم تو رابطه ارضام نمیکنه), نویسنده : ذهن نو newmiindd بازدید : 41 تاريخ : سه شنبه 11 مهر 1402 ساعت: 16:56