سرد شدن رابطه بعد از زایمان | علل کم شدن رابطه بعد از بچه دار شدن

ساخت وبلاگ

سرد شدن رابطه بعد از زایمان یکی از مشکلاتی است که ممکن است زوجین در زندگی مشترکشان تجربه کنند. به دنیا آوردن فرزند امری خوشایند است با این حال به دلیل برخی تغییرات فیزیولوژیک و روانی در زن و همچنین افزایش‌ چالش‌های زندگی ممکن است زوجین پس از بچه دار شدن رابطه‌شان سرد شود. از این جهت بررسی علل سرد شدن روابط پس از زایمان و بهبود آن می‌تواند برای حفظ صمیمیت و کیفیت زندگی موثر باشد. به زبان ساده می‌توان گفت بهترین راه جلوگیری از سرد شدن روابط پس از زایمان توجه مناسب به فرزند، همسر و درک متقابل نیازهاست. در ادامه به طور کامل درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد پس همراه ما باشید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه سرد شدن رابطه بعد از زایمان می‌توانید در هر ساعت از روز برای مشاوره تلفنی از طریق شماره 02191002360 و یا از طریق تلفن ثابت با شماره 9099070354 جهت ارتباط با برترین متخصصان در مرکز مشاوره روانشناسی ذهن نو تماس حاصل نمایید.

 منبع: سرد شدن رابطه بعد از زایمان | علل کم شدن رابطه بعد از بچه دار شدن

سرد شدن رابطه بعد از زایمان

طبیعی است که با تولد فرزند جدید، شاهد سرد شدن رابطه بعد از زایمان باشیم. افراد دوران سختی را پشت سر گذرانده اند و در حال حاضر نیز عضوی جدید به خانواده اضافه شده است. این عضو جدید احتمالا زمان و انرژی زیادی را از والدین گرفته و باعث دوری آنها از یکدیگر برای مدتی می‌شود.

این دوری هم در زندگی جنسی و هم در روابط عاطفی آنها بروز می‌کند. اما زوجین می‌توانند با راهکارهایی از این موضوع جلوگیری کرده و با همکاری یکدیگر، این دوران را پشت سر بگذارند.

سرد شدن رابطه بعد از زایمان چه مدت طول می‌کشد؟

به طور کلی برقراری رابطه جنسی بعد از زایمان، با گذشتن از دوران بهبودی،  بلامانع است. اما زنان به دلیل شیردهی احتمالا میل جنسی کمتری خواهند داشت. به همین دلیل سرد شدن رابطه بعد از زایمان بروز می‌کند. برخی زنان حتی تا ماه ها و سال ها بعد از زایمان نمی‌توانند میل جنسی اولیه خود را بازیابند. نمی‌توان برای این دوران زمان مشخصی در نظر گرفت. به همین دلیل بهتر است افراد با یک متخصص مشورت کرده و برای شروع فعالیت جنسی خود، نیازهای همسر را نیز در نظر بگیرند.

علل سرد شدن رابطه بعد از زایمان

سرد شدن رابطه بعد از زایمان یک مسئله شایع است که اکثر زوجین بعد از به دنیا آوردن فرزند درگیر آن می‌شوند. عوامل متعددی وجود دارد که می‌تواند باعث به وجود آمدن این مسئله شود که در ادامه شرح داده می‌شود. 

newmind...
ما را در سایت newmind دنبال می کنید

برچسب : سرد شدن رابطه بعد از زایمان , علل کم شدن رابطه بعد از بچه دار شدن, نویسنده : ذهن نو newmiindd بازدید : 604 تاريخ : سه شنبه 2 آبان 1402 ساعت: 0:46