خرید درمانی | 5 نکته در خرید درمانی

ساخت وبلاگ

خرید درمانی یکی از روش های تغییر خلق و خو است. این روش توسط تحقیقات متعدد جهت تاثیر خرید بر خلق و خو به اثبات رسید. اغلب خانم‌ها برای رفع بی حوصلی خرید می‌کنند. برخی از آن‌ها حتی با خریدهای ساده روزمره نیز حال خوبی پیدا می‌کنند. همچنین افراد تکانشی برای کاهش تکانه ها به خرید روی می‌آورند و هزینه زیادی می‌کنند؛ اما بعد آن حال بدی یافته و پشیمان می‌شوند. اما کسانی که با بهبود وضعیت روانی به خرید درمانی روی می‌آورند؛ هرگز دچار پشیمانی نمی‌شوند.

بر اساس تحقیقات روانشناسی، خرید درمانی نه تنها باعث می‌شود افراد فورا خوشحال شوند؛ همچنین منجر به ایجاد تاخیر در استرس و ناراحتی می‌شود. البته که خرید درمانی یکی از روش های موقت برای بهبود حال خوب است. بنابراین بهتر است که برای رفع ناراحتی و استرس حتما از روانشناس راهنمایی بگیرید. جهت دریافت مشاوره فردی کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینه خرید درمانی می‌توانید در هر ساعت از روز برای مشاوره تلفنی از طریق شماره 02191002360 و یا از طریق تلفن های ثابت منزل با شماره 9099070354 جهت ارتباط با برترین متخصصان کلینیک تخصصی ذهن نو تماس حاصل نمایید.

منبع: خرید درمانی | 5 نکته در خرید درمانی

خرید درمانی چیست؟

برای رفع استرس و نگرانی ها خانم ها عموما خرید را انتخاب می‌کنند. و زمانی که احساس می‌کنند نتوانند احساسات خود را کنترل کنند؛ خرید درمانی را انتخاب می‌کنند. این روش به عنوان روشی برای رفع حال بد است. اما دائمی نیست! برای مراقبت از جسم و روان لازم است که حتما از یک متخصص و روانشناس کمک بگیرید.

شما همیشه و هر زمان پول خوبی در دسترس ندارید که بخواهید این روش را تا همیشه ادامه دهید. به همین دلیل اگر از روانشناس راهنمایی نگیرید؛ همیشه حال خوب را تجربه نخواهید کرد. خرید درمانی را روشی برای تفریح انتخاب کنید تا زمانی که بی حوصله هستید از این روش استفاده کنید؛ نه زمانی که استرس و ناراحتی دارید. در این مقاله راجع به خرید درمانی توضیح داده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

آیا واقعا خرید درمانی در بهبود روحیه موثر است؟

با مطالعه ای که در سال 2011 بر روس 407 نفر انجام شد، نتیجه تحقیق خرید درمانی عبارت بود از.

newmind...

ما را در سایت newmind دنبال می کنید

برچسب : خرید درمانی , 5 نکته در خرید درمانی, نویسنده : ذهن نو newmiindd بازدید : 32 تاريخ : جمعه 7 مهر 1402 ساعت: 4:06